نیلسون

 

نیلسون می خواهد به استقلال برود؟

امروز

 

با وجود این که نیلسون در بازگشت به تهران اعلام کرد اگر باشگاه پرسپولیس مطالبات فصل گذشته‌اش را بپردازد، حاضر به انجام مذاکره است، شایعه شده نیلسون به تهران برگشت تا با استقلال مذاکره کند!

روز گذشته همزمان با بازگشت نیلسون برزیلی به تهران، شایعه شد آنچه این دروازه‌بان را به تهران کشانده، درخواست امیر قلعه‌نوعی است و آن دروازه‌بان برزیلی که استقلالی‌ها وعده جذبش را به هواداران خود داده‌اند، کسی نیست جز نیلسون!

شایعه شده نزدیکان امیر قلعه‌نوعی از طریق مدیر برنامه ایرانی نیلسون به این دروازه‌بان پیشنهاد مذاکره دادند و نیلسون که پیش از این همزمان با حضور سوشا مکانی در پرسپولیس، با انتشار نامه سرگشاده‌ای با مجموعه سرخ وداع کرده بود، به تهران آمده تا از نزدیک با مدیران استقلال مذاکره کند و صدالبته همزمان پیگیر مطالبات خود از باشگاه پرسپولیس باشد.

البته نیلسون دیروز به محل تمرین پرسپولیس رفت و به علی دایی گفت اگر مدیرعامل جدید پرسپولیس طلب او را بپردازد، حاضر به مذاکره است اما رحیمی به این دلیل در پرداخت مطالبات نیلسون تردید دارد که برخی منابع خبری به گوش او رسانده‌اند مقصد بعدی نیلسون استقلال است و این دروازه‌بان حتی اگر طلب خود را به طور کامل از پرسپولیس دریافت کند، باز هم پای میز مذاکره با استقلال می‌نشیند!

هنوز نیلسون و مدیر برنامه‌اش به شایعه استقلالی شدن این دروازه‌بان برزیلی واکنش نشان نداده‌اند و شاید امروز این موضوع را از بیخ و بن تکذیب کنند اما آنهایی که از نزدیک در جریان فعالیت‌های نقل و انتقالاتی باشگاه استقلال هستند، می‌گویند آن دروازه‌بان برزیلی که قلعه‌نوعی بعد از جدایی رحمتی، وعده جذبش را داد همین نیلسون است که بعد از انتشار نامه خداحافظی‌اش با پرسپولیس، به تهران آمد.

استقلال به امید جذب نیلسون، فعلا وحید طالب‌لو و میثاق معمارزاده را روی هوا نگه داشته است. قلعه‌نوعی در صورتی که نیلسون را به خدمت نگیرد، از میان طالب‌لو یا معمارزاده یک ذخیره برای محسن فروزان جذب خواهد کرد!

ویژگی خاص پیشنهاد نفت تهران به جواد نکونام

امروز

 

در شرایطی که یک هفته از بازگشت تیم ملی فوتبال کشورمان از جام جهانی گذشته، احتمال حضور جواد نکونام در باشگاه نفت تهران قوت گرفت.

خبرهای دریافتی از باشگاه نفت حکایت از آن دارد که در صورتی که نکونام راهی خارج از کشور نشود، مقدمات جذب وی فراهم می شود. نفت از جمله تیم هایی است که فصل آینده در لیگ قهرمانان آسیا به میدان می رود.

پیش از این صحبت هایی نیز در خصوص حضور نکونام در استقلال، تراکتورسازی و سپاهان مطرح شد اما در نهایت هیچ کدام از این باشگاه موفق به جذب این بازیکن نشدند.

کاپیتان تیم ملی فوبتال کشورمان از سال های دور رابطه بسیار خوبی با علیرضا منصوریان سرمربی نفت تهران داشته است. سال گذشته نیز منصوریان نقش پررنگی در تمدید قرارداد نکونام با استقلال تهران داشت.

اما نکته ای که در این زمینه جالب به نظر می رسد اینکه باشگاه نفت نمی خواهد هزینه سنگینی را برای جذب این بازیکن گرانقیمت بدهد. از همین رو آنها با پیشنهادی اغواکننده در خصوص سرمربیگری در سال های پایانی بازی کاپیتان تیم ملی، وارد مذاکره شده اند. جزئیات این پیشنهاد به زودی منتشر خواهد شد.

 

 

/ 0 نظر / 13 بازدید